LET OP: Afgeprijsd van € 289,00 voor € 239,00!
Het is altijd verstandig eerst te kijken wat er aan de hand is voordat je gaat repareren. Soms is dat onmogelijk omdat het onderdeel niet zichtbaar is van buitenaf. Dan biedt de digitale 5,5 mm videoscoop van Autel uitkomst.
U kijkt er moeiteloos mee in de cilinder, in een portier en achter het dashboard. De videoscoop is uitgerust met een 5,5 mm (voorheen 12 mm) dunne opnamesonde met geïntegreerde camera en vier regelbare leds. Het beeld is zichtbaar op een 3,5” TFT-scherm en kan als foto of video opgeslagen worden op een SD-card.
Functies en mogelijkheden:
Wat krijgt u?
LET OP: Afgeprijsd van € 289,00 voor € 239,00!




(4/5)Het beeld op video en foto zijn heel goed te noemen ook het scherm is mooi groot. Beeldhoek wel klein waardoor moeilijk alles in een keer te zien is door het gat van een bougie of dieselverstuiver. Dit vereist het haakse spiegeltje en draaien aan de draad. Na het aanbrengen van het spiegeltje kun je makkelijk in het menu het beeld weer “ontspiegelen”
Je ziet dan wel zelfs goed de kruishoon in de wand! Magneet hulpstukje heel handig
Door het ingebouwde geheugen is een extra kaartje niet nodig, wel handig als je niet steeds de camera aan de computer wil hangen
Goed formaat en ziet er robuust uit, mooie aanvulling dit soort gereedschap!




(4/5)